حسین مداحی

إنی رأیت دهــراً مِن هجرک القیامة

آقای  آیت الله محمد یزدی رییس سابق قوه ی قضاییه و رییس فعلی جامعه ی مدرسین حوزه ی علمیه قم در دیدار با مدیران گروه تبلیغی اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت :

 

« در زمان ریاست بنده در قوه قضائیه ، دختر آقای هاشمی رفسنجانی در قوه ی قضائیه، پرونده داشت و آقای هاشمی به بنده می‌گفت : پرونده را ببندم. من می‌گفتم که بگو بیاید دادگاه و من پرونده را بررسی کنم، چگونه شما می‌خواهید پرونده را ببندید در حالی که قوه قضائیه را قبول ندارید و دختر شما در دادگاه حاضر نمی‌شود؟! »

 

 

به عنوان یک طلبه از شما بزرگوار دو سوال و یک انتقاد داشتم :

 

جناب آقای یزدی حضرتعالی در زمان ریاست خود ، خاندان هاشمی را از هرگونه فساد مالی مبرا دانسته و اسناد عدم تخلف خاندان هاشمی از موقعیت شغلی ، همچنین عدم سوء استفاده ی مالی و نیز صورت اموال ایشان را ، در یک جلد کتاب برای اطلاع عموم ، چاپ کردید .

 

سوال : آیا شما حرف آقای هاشمی را ، مبنی بر بستن پرونده ی دخترشان ، لحاظ کردید یا خیر ؟

اگر لحاظ کردید که اشتباه کردید چون از وظیفه ی خود تخطی کردید و اگر لحاظ نکردید پس چطور فردی را که در دادگاه حاضر نمی شد محاکمه کرده و سپس کل خاندان هاشمی را از سوء استفاده ی مالی مبرا دانستید ؟! آیا این نوع برخورد حضرتعالی شائبه ی پذیرفتن سفارش ایشان را در اذهان ایجاد نمی کند ؟

 

سوال : اگر دختر آقای هاشمی از فساد مالی مبرا بوده است  پس دلیل مطرح کردن این مسئله آنهم پس از گذشت حدود 10 سال چه می باشد ؟

 

انتقاد : شما با اینگونه صحبت کردن ، خودتان را زیر سوال برده  و این برای شما که زمانی منصوب رهبری در قوه ی قضائیه و همنیک نیز در شورای نگهبان هستید ؛ شانیت ندارد . اگر  قصدتان تخریب هاشمی رفسنجانی است لطفا به گونه ای تخریب کنید که  فقط از خود مایه گذاشته و سایر ارکان نظام را زیر سوال نبرید .

 

پی نوشت 1 : خداوند بصیرت عنایت نماید

 پی نوشت 2 : بحمد الله کمی از مشکلات حل شد و خدا را شاکرم

نوشته شده در سه‌شنبه ٢٤ آذر ۱۳۸۸ساعت ٦:۳۳ ‎ب.ظ توسط رئیس جمهور نظرات ()