حسین مداحی

إنی رأیت دهــراً مِن هجرک القیامة

علیرضا نوری زاده ، روزنامه نگار فراری و ضد انقلاب ، یکی از مهره هایی است که هر از گاهی اظهار نظرهایش ، ذهن من را به شدت مشغول می کند .
وایضا از مهره هایی  است که در راستای ایجاد شکاف بین مردم و مسئولین ، فعالیت برنامه ریزی شده ای را داشته و در این راستا نیز ، درایجاد شبهه افکنی موفق بوده است !

سالها پیش در جریان قتل های زنجیره ای ، با انتشار کتابی ، تمامی قتل ها را متوجه دستور آیت الله هاشمی رفسنجانی دانست و سپس او را قاتل مهره ی گوش به فرمان خود یعنی سعید اسلامی ( امامی ) معرفی کرده که دستورش ، توسط دکتر امیدوار رضایی ، به اجرا در آمده است !
این فرد( عیلرضا نوری زاده ) که مدتهاست با هدفی مشخص در حال تخریب چهره های نظام از جمله هاشمی رفسنجانی می باشد ؛ این بار نیز در اقدامی دوگانه ، هم گام با مخالفین نظام  و  همچنین همسو با مخالفین آقای هاشمی رفسنجانی ، اولا : از او برای پیوستن به جریات سکولار ، به عنوان رییس مجلس خبرگان ، دعوت کرد و سپس به ایشان حمله کرده و  وی را باعث اغتشاشات و اختلافات اخیر معرفی کرد  .
نوری زاده در حالیکه به صورت زنده با رادیو صدای آمرکا صحبت می کرد ، گفت :
«من اعتقاد دارم آقای هاشمی هنوز این قدرت را دارد که بیاید یک ذره از شهامت آقای منتظری و یا آقای کروبی را خرج کند و بیاید حرف ها را آنطوری که باید بزند.»
نوری زاده در پایان صحبت هایش گفت :
«این بلا را ایشان به جان ملت ایران انداخته است »

بعد نوشت ها :

1 – برخی معتقدند علیرضا نوری زاده ، یک جاسوس دو جانبه است

2 – باید از او در تکرار گفته های برخی رسانه هایی که با بیت المال اداره می شوند ، تشکر کرد

3 – برخی تصاویر و اطلاعاتی که وی در اختیار دارد ، در اختیار هیچ رسانه ی داخلی نبوده است

4 – بازهم می گویم : العاقل یکفی الاشاره

نوشته شده در دوشنبه ٥ بهمن ۱۳۸۸ساعت ۸:۳٠ ‎ق.ظ توسط رئیس جمهور نظرات ()