هاشمی رفسنجانی و نوری زاده

علیرضا نوری زاده ، روزنامه نگار فراری و ضد انقلاب ، یکی از مهره هایی است که هر از گاهی اظهار نظرهایش ، ذهن من را به شدت مشغول می کند .
وایضا از مهره هایی  است که در راستای ایجاد شکاف بین مردم و مسئولین ، فعالیت برنامه ریزی شده ای را داشته و در این راستا نیز ، درایجاد شبهه افکنی موفق بوده است !

سالها پیش در جریان قتل های زنجیره ای ، با انتشار کتابی ، تمامی قتل ها را متوجه دستور آیت الله هاشمی رفسنجانی دانست و سپس او را قاتل مهره ی گوش به فرمان خود یعنی سعید اسلامی ( امامی ) معرفی کرده که دستورش ، توسط دکتر امیدوار رضایی ، به اجرا در آمده است !
این فرد( عیلرضا نوری زاده ) که مدتهاست با هدفی مشخص در حال تخریب چهره های نظام از جمله هاشمی رفسنجانی می باشد ؛ این بار نیز در اقدامی دوگانه ، هم گام با مخالفین نظام  و  همچنین همسو با مخالفین آقای هاشمی رفسنجانی ، اولا : از او برای پیوستن به جریات سکولار ، به عنوان رییس مجلس خبرگان ، دعوت کرد و سپس به ایشان حمله کرده و  وی را باعث اغتشاشات و اختلافات اخیر معرفی کرد  .
نوری زاده در حالیکه به صورت زنده با رادیو صدای آمرکا صحبت می کرد ، گفت :
«من اعتقاد دارم آقای هاشمی هنوز این قدرت را دارد که بیاید یک ذره از شهامت آقای منتظری و یا آقای کروبی را خرج کند و بیاید حرف ها را آنطوری که باید بزند.»
نوری زاده در پایان صحبت هایش گفت :
«این بلا را ایشان به جان ملت ایران انداخته است »

بعد نوشت ها :

1 – برخی معتقدند علیرضا نوری زاده ، یک جاسوس دو جانبه است

2 – باید از او در تکرار گفته های برخی رسانه هایی که با بیت المال اداره می شوند ، تشکر کرد

3 – برخی تصاویر و اطلاعاتی که وی در اختیار دارد ، در اختیار هیچ رسانه ی داخلی نبوده است

4 – بازهم می گویم : العاقل یکفی الاشاره

/ 14 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
الهدی

سلام علیکم. نظر ما در مورد آقای هاشمی همان است که همین جا قبلا عرض کرده بودیم. اما از اشاره شما هیچی نفهمیدیم! آقا فرمودند موضع تون رو شفاف بیان کنید احتمالا به خاطر آی کی یو ی امثال بنده است. یاعلی.ع.

اقا

شما مثل اینکه صدا وسیما زیاد میبینید!‌ دقیقا استدلال های صدا و سیما را دارم در نوشته ها یشما میبینم! حتی طرز حرف زدن و نوشته های شما هم دقیقا منطبق بر طرز خبر دادن صدا و سیمای آقای ضرغامیه!‌ نکنه شما هم تو صدا و سیمایید؟‌ کافیه یک بار از دیده عقل به اخبار صدا و سیما نگاه کنید وو ببینید که چقدر استدلال های بچه گاهنه ای دارن و فقط برا فریب قشر بی سواد برنامه پخش میکنن...

سارا

واقعا این آقا درست میگن که داری مثل صدا و سیما حرف میزنی که فقط میخوان عوام فریبی کنن.

منتظر

سلام خوبید میگم شما هم به ما سر نمیزنین اما میدونی یه دختر شهید به باباش چی میگه ؟؟؟؟؟ به من سر بزن التماس دعا منتظرم یاعلی [گل]

دانشجوی هرز

شما بعد انتخابات ماهواره زیاد می بینی . نه ؟

آزاد

چقدر دیدن درد یه همنوع سخته...چقدر دیدن پدری که دوست داره بمیره اما چلوی زن و بچه هاش بخاطر بی پولی این طوری شرمنده نشه....

اعظم

تا حالا که بعضی ها یک خبر رو هم از سایت بی بی سی نمی خواندند... نمی دونم چرا این روزها ایقدر مواضعشون تابلو عوض میشه صد بار گفتم باز هم میگم عالم بی عمل هستید در ضمن تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها پس حتما کتاب فلاحیان مردی برای تمام فصول جنایت رو مطالعه فرمودید و شما همانی بودید که برای دوستانتان آف لاین گذاشتید که فلانی شبیه الیاس می مونه. متاسفم ماها فقط یاد گرفتیم همدیگه رو محکوم کنیم. نمونه اش خود من ناراحت نشید من توبه کردم از امثال شما افراد خودخواه انتقاد کنم قصد توهین به آقای هاشمی رو نداشتم چون زیاد ازشون شناخت ندارم. اما شخص نوی زاده رو مردی دقل باز و مکار می دونم. در پناه حق باشید

همسنگر

حاجي ‏، باشه ما قبول كرديم . اما شما هم به حاج ابر بگو بچه هاشو جمع و جور كنه!

شاگرد

مربی ,شما بعد از جنگ سینما زیاد رفتید؟