قربه الی الله

از فروشندگان مواد آرایشی برای خانوم ها !  در کوچه ی مروی بود .
گفت :
پرفروش ترین ماه سال در کار ما ، ماه محرم است .

 


بعد نوشت :
1 – جای تبریک دارد در کشور شیعه و مملکت امام زمان
2 – همش تقصیر متصدیان امور فرهنگ دینی ماست
3 – متاسفانه وزارت ارشاد هم که فقط سروکارش با تولید فیلم و روزنامه
و کتاب و ... است.


تذکر :
احتمال قریب به یقین ، خانوم ها هم در ماه محرم فقط  به قصد قربت آرایش می کنند آنهم برای عزاداران امام حسین(ع) که خستگی را از تنشان بیرون بیاورند .

/ 5 نظر / 21 بازدید
...

به نام خدا سلام می دونی یادچی افتادم؟؟؟ چند سال پیش یکی از دوستانم تعریف می کرد وقتی از فلان خواننده زن پرسیدند چرا تو کلیپی که برای آهنگ امام رضا (ع) اجرا کردی اینقدر آرایش داشتی؟ تو جواب گفته بود مگه من راضی میشم بخوام برای امام رضا کلیپ بسازم و تو اون با چهره ی آرایش نکرده و زشت آهنگم رو اجرا کنم؟ هرگز من خیلی بیش از اینها به امام رضا علاقه دارم... تازه می فهمم راسته که میگن غریب همیشه غریبه خیلی دعاگوی وجودتان هستم هر چند ناقابلم یاحق

فرید

شايد هم علتش اينه كه آرايش محرم بايد متناسب با ايام عزاداري سياه باشه و اين «مردم خداجو» هم با نيت الهي مجبور به تهيه مواد آرايش سياه رنگ مي‌شوند تا از آن در مراسم شام غريبان ميدان محسني و امثال آن استفاده كنند. شما همه اينها رو بذار به حساب ارادت «مردم خداجو» به ابا عبدالله.

سید

کاش منم کسی بود دعام کنه [نیشخند] حاج حسین اینا خانومن یا آقا ؟ دست راستت زیر سرمون [چشمک] جوون حاجی این کیه همش برات پیغوم عشقولانه میذاره ؟

خیبرشکن

سلام انگار اقا سید ها زیاد شدن حرف ما نیز ارادت است

الهدی

به عنوان یک خانم : آخه ما شنیدیم قیمت ها پایینه! شگون هم داره ! بازار هم خلوته! عروس ها هم چون بعد صفر سرش ون دیگه شلوغه خرید شون رو تو ماه محرم انجام میدن. البته ما هم فقط شنیدیم ها...[خجالت]