امروز به ما برچسب ضد ولایت فقیه می زنند !

این روزها که به مناسبت ایام الله دهه ی مبارکه ی فجر، در سیمای جمهوری اسلامی تصاویر مربوط به قیام تاریخی مردم ایران پخش می شود ، مادرم بیش از پیش به بیان خاطراتی از دوران انقلاب و مبارزاتش می پردازد.
دورانی که اولین روزهای ازدواج با پدرم را نیز سپری کرده بود و به همراه وی پا به پای همسنگران خود ، روزهای پر استرس و سراسر هیجانی ای را سپری می کردند .
روزهایی که اوج مبارزه بود و با غسل شهادت از خانه بیرون می رفتند.
وقتی پیشینه ی انقلابی مادر و پدرم را نه از زبان خودشان بلکه از زبان برخی دوستانشان می شنوم به خود افتخار می کنم و هر روز که می گذرد تازه می فهمم که نه پدر را خوب می شناسم و نه مادر را .
پدرم همیشه می گوید : ایران و مسلمانان سراسر دنیا همیشه مدیون امام خمینی و اصحاب باوفای ایشان هستند.اصحابی که در رکاب علی بن ابی طالب هم نبودند و حضرت امام به برکت این یاران ، چه از خواص و چه از عوام ، توانست ، حکومت شاه را سرنگون نماید و یک حکومت اسلامی تشکیل دهد .

 


حکومت اسلامی که تشکیل آن ، آرمان علی علیه السلام و فرزندانش بود اما جز حضرتش و فرزندشان امام حسن نتوانستند آنرا تشکیل دهند و حتی حکومت امام دوم شیعیان نیز ، دیری نپایید که رهبری سیاسی خود را به دلیل عدم اتحاد یاران حکومت ، از دست داد و معاویه زمامدار مردم شد .

پدرم همیشه می گوید :
اگر اتحاد یاران خمینی از هم بگسلد ، انقلاب نیز خدشه دار می شود و باید متحد بود و پرچمدار این اتحاد،همواره ولی فقیه زمان امروزمان ، حضرت آیت الله امام خامنه ای است .
اتحادی که به اعتقاد پدر بزرگوارم حتی در ایام فتنه به برکت رهبری ایشان ، با درایت و سیاست مثال نزدنی معظم له ، مدیریت شده و از هم گسسته نشد و یاران انقلاب ، بار دیگر ، کنار سکاندار فعلی آن ماندند .
پدرم همواره در گوشم ، کلام بیانگذار فقید جمهوری اسلامی را  زمزمه می کند که : باید پشتیبان ولایت فقیه باشیم. و بر کلام حضرت امام نیز جمله ای اضافه می کند که :
هم باید پشتیبان ولایت فقیه باشیم و هم پشتیبان ولی فقیه و امروز ولی فقیه مان سیدی غریب است که بیش از هر زمان به یاری نیاز دارد . و همیشه مرا به این سید غریب سفارش می کند .
سیدی که دشمن ،او را نشانه گرفته است و ما باید سینه ی خود را سپر وی نماییم و با شهامت از وی دفاع نماییم.
و من ، امروز پس از گذشت حدود یکسال و نیم از فتنه ی اخیر ، همیشه کلام پدر را  بیش از پیش در ذهنم مرور می کنم که چطور باید پشتیبان ولی فقیه غریب زمانم باشم ؟
و چطور باید عمّـاری باشم برای حضرتش ؟!
اما هرچه بیشتر سعی می کنم که برای حضرتش عمـّار باشم ، بیش از پیش ، آماج حملات برخی به ظاهر مقدس ، قرار می گیرم و با تیر " ضد ولایت فقیه " رانده می شوم .
کسانی که حتی حاضر نیستند دقیقه ای استدلالاتم را بشنوند و حتی یک سوالم را جواب بدهند .
چندی پیش به دلیل یک سوال ، دومرتبه مارا با این سنگ راندند و برچسب ضد ولایت فقیه بر من زدند . چراکه در جواب عده ای که :
هاشمی رفسنجانی را پشت پرده ی فتنه ی اخیر می دانستند و وی را زبیر انقلاب خوانده که تا قبل از زعامت مقام معظم رهبری سابقه ی درخشانی داشت ؛ فقط و فقط یک سوال مطرح کردم و گفتم دوستان عزیز اگر چنان است که شما می گویید لطفا بنده را توجیه کنید و جواب این سوال مرا بدهید :
بارها در بیت رهبری در مراسم های مختلف دیدم که سران و مسئولین نظام وارد بر رهبر و مجلس شدند و معظم له همانطور که روی صندلی نشسته بودند برای ایشان دست تکان دادند و سلام و علیکی کردند اما وقتی هاشمی رفسنجانی به مجلس وارد شد ، مقام معظم رهبری به تمام قامت جلوی ایشان بلند شده و با وی مصافحه نمودند .این به چه معنا می تواند باشد ؟!

 به محض مطرح نمودن این سوال ، دوستانی که آنها را عزیز می پنداشتم ، با خشم تمام و ابروانی درهم فرو رفته ، مرا با این جمله خطاب قرار دادند که :
ما با افراد ضد ولایت فقیه حرف نمی زنیم و جواب ابلهان خاموشیست !
از ایشان تشکر کردم و از بابت نشانی که به ما عطا کردند تقدیر نمودم اما در حقیقت دلم سوخت .
حال اینکه چرا دلم سوخت بماند چرا که ترس دارم بیان کنم مبادا که مجدد مرا ضد ولایت فقیه خطابم نمایند که حقیقتا این جمله مرا آتش میزنداما جمله ای مینویسم تا بدانند :
هیهات که ما دست از سید علی خامنه ای و ایضا حواریون امام عظیم الشان برداریم و هیهات که میدان را خالی کنیم چرا که پدر بزرگوارم همواره یک مطلب را به من آموخت و فرمود: 
جمله ای بود که در جبهه ها همیشه باعث روحیه ی مضاعف رزمندگان میشد و آن این جمله است که :
تا زنده ایم ، رزمنده ایم .
و امروز هم میدان جنگ است و ما تا زنده ایم رزمنده ایم و ایضا بسیجی سید علی
و به قول شهید بزرگوار ، حاج همت که جملاتی به این مضمون می فرمود :
هر قدمی که در راه خدا و بندگان مستضعف او برداشتیم ،برچسب بارنمان کردند.
حالا روزی ده برچسب دشت می کنیم ، اما حاشا که بچه بسیجی میدان را خالی کند


حاشا که میدان را خالی کنیم اگر هزاران برچسب دشت کنیم

 

 

/ 2 نظر / 33 بازدید

سگ زرد برادر شغال

fadayemam

سلام شوهر خواهرم که بسیجی‌ هست میگفت بهشان گفتند که اگر اتفاقی‌ مثل ژاپن برای نیروگاه بوشهر یا نتنز بیفتد باید قرص‌های یود و پتاسیم بخورند متاسفانه داروخانه‌های این شهرها خبر دادند که دولت تمامی‌ این قرصها را برای پاسداران و بسیجیها خریداری کرده. به عبارت دیگر مردم باید بروند بمیرند. همیشه میگفتند بسیج یعنی ملت اگر ملت بسیج واقعی‌ هستند چرا دارو فقط برای پاسدارها هست و نه برای مردم. شوهر خواهرم این سوال را می‌کند ولی‌ جرات نکرد خودش بنویسد.